Jste zde

Obory činnosti

Dodávky Staveb

Dodávky staveb patří mezi významné činnosti společnosti Comodos.
Provádíme stavby rodinných domů a souvisejících stavebních objektů (garáže, dílny, oplocení, terasy, zastřešení atd.) Dále provádíme komplexní rekonstrukce, revitalizace a modernizace rodinných domů, bytů, půdních vestaveb, komerčních a jiných nebytových prostor “na klíč“ i jednotlivé práce hlavní a přidružené stavební výroby. Více informací zde.

Elektroinstalační práce

Provádíme rovněž kompletní silnoproudou a slaboproudou elektroinstalaci jak průmyslové tak bytové výstavby. Díky dlouholetým zkušenostem jsme schopni uspokojit i ty nejnáročnější představy našich obchodních partnerů. Za dobu naší působnosti jsme prokázali, že jsme stabilní společností a pro naše stávající i budoucí zákazníky spolehlivým a solidním partnerem. Více informací zde.

Technické zařízení budov

Činnosti v oboru TZB provádíme pouze, jako součást ucelených dodávek stavebních děl.
Tzn. např. při výstavbě rodinných domů, rekonstrukcích bytů či bytových jader atd. Více informací zde.

Servisní činnost

Spolupracujeme s firmami z oblasti facility managementu, které se zabývají správou a údržbou nemovitostí na území hl. m. Prahy. Pro tyto firmy zajišťujeme servisní činnost v oblasti elektrotechniky (elektroinstalace průmyslové, bytové, administrativní, výroba a instalace rozvodných skříní, údržba elektrického vybavení a zařízení), pravidelné revize, případně stavební úpravy interiérů spravovaných objektů. Více informací zde.

Obchodní činnost

Provozujeme maloobchodní a velkoobchodní prodej elektroinstalačního materiálu s kamennou prodejnou v Praze Braníku. Více informací zde.